Hokejs ir mūsu lepnums

Darbi kuri runā paši par sevi

Vītoliņu Dinastija

 

Tihonovs Viktors

 

Līdzjutēji

 

Jurzinovs Vladimirs

 

Ozoliņš Sandis

 

Skrastiņš Kārlis

 

Žoltoks Sergejs

 

Balderis Helmuts

 

Rēdlihu Ģimene

 

Irbe Artūrs

 

Lipmans Kirovs

 

Kvēps Jānis

 

Vītoliņu Dinastija

 

Tihonovs Viktors

 

Līdzjutēji

 

Jurzinovs Vladimirs

 

Ozoliņš Sandis

 

Skrastiņš Kārlis

 

Žoltoks Sergejs

 

Balderis Helmuts

 

Rēdlihu Ģimene

 

Irbe Artūrs

 

Lipmans Kirovs

 

Kvēps Jānis

 

Vītoliņu Dinastija

 

Tihonovs Viktors

 

Līdzjutēji

 

Jurzinovs Vladimirs

 

Ozoliņš Sandis

 

Skrastiņš Kārlis

 

Žoltoks Sergejs

 

Balderis Helmuts

 

Rēdlihu Ģimene

 

Irbe Artūrs

 

Lipmans Kirovs

 

Kvēps Jānis

 
 
 
 
 
 
 

Latvijas Dzelzceļš - hokeja veterāniem

Ziemassvētki Latvijas hokeja veterāniem.(Fotogrāfijas no pasākuma pieejamas šeit un video šeit)


Pēc Sergeja Žoltoka fonda iniciatīvas, sadarbībā ar Latvijas Hokeja federācijas veterānu komiteju un pateicoties A/S „LATVIJAS DZELZCEĻŠ” un Latvijas Hokeja federācijas līdzdalībai, šī gada 18.decembrī notika šīs sporta spēles vecmeistaru Ziemassvētku pasākums „Uzticīgs hokejam”. Pasākumā tika godināti vairāki Latvijas hokejam nozīmīgi fakti Latvijas hokeja 80.gadskārtas ietvaros. Tāpat tika pieminēta pazīstamā hokeja un futbola trenera Alekseja Auziņa 100.dzimšanas diena. Latvijas hokeja veterāni Volvo hallē Ziemassvētku gaidīšanas laikā  pulcējas ne pirmo gadu, lai neformālā gaisotnē atkal tiktos un atcerētos tos laiku, kad varēšanas bija cik uziet, kad reizēm arī jūra bija līdz ceļiem un kad par veselību nejautāja un nerunāja, acis spīdēja un rokas un kājas zibēt zibēja. Ir ko atcerēties.

Sarīkojuma pirmajā – sportiskajā – daļā notika divu veterānu komandu – „Dinamo” un „Vecmeistars” – spēle, kuras rezultāts bija 8:8. Tālāk sekoja visu pasākuma dalībnieku un klātesošo skatītāju fotografēšanās lielajai kopbildei, ko iecerēts izvietot „Arēnā Rīga”. Pēc tam mūsu hokeja nākotnes – 2000.gadā dzimušo jauno hokejistu „Prizma-Pārdaugava” un HS „Rīga” savstarpējā spēle, kurā spēcīgāki izrādījās hokeja skolas jaunie hokejisti.

Gan veterāniem, gan jaunajiem hokejistiem pie Ziemassvētku veltēm palīdzēja tikt Salavecis un Sniegbaltīte.

Vakara otrajā daļā pēc klusuma brīža sekoja LHF prezidenta Kirova Lipmana uzruna un laba vēlējumi Latvijas hokeja veterāniem, kam pievienojās arī pirmais atjaunotās Latvijas Hokeja federācijas prezidents Vilnis Burtnieks. Vakara norisi savās rokās pārliecinoši turēja viens no hokeju zinošākajiem cilvēkiem, kura mūža ieguldījumu sportā ir novērtējusi mūsu valsts valdība un sabiedrība, Gunārs Jākobsons. Dāvājot Latvijas hokeja izlases formas kreklu un ziedus, viņu apsveica Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans. Līdzīgi tika sveikta arī aktrise Velta Skurstene, kas ir viena no aizrautīgākajām līdzjutējām Latvijas hokeja vēsturē. Izmantojot gadījumu, aktrise tika sveikta 80 viņas radošā mūža gados. Uzklausot sev veltītos vēlējumus, aktrise nepalika parādā un veterānu saimi iepriecināja tikai ar viņai raksturīgo optimisma lādiņu, kas vienaldzīgu neatstāja nevienu. Vakara māksliniecisko saturu bagātināja gleznotāja, mākslinieka un hokeja drauga Jāņa Anmaņa klātbūtne, dodot iespēju klātesošajiem iepazīties ar sava talanta bagātīgo klāstu. Dzīvību pasākumā ienesa jaunā paaudze – raidījuma „Latvijas Zelta talanti” dalībnieki. Savu riteņa pārvaldīšanas māku demonstrēja Dāvis Dudelis, bet daudzo instrumentu un skaņu atdarināšanas speciālists Rihards Maslovs sniedza koncertu, ka maz nelikās. Visa vakara muzikālo noformējumu gan uz ledus, gan otrajā daļā nodrošināja kādreiz pazīstamā „Rīgas Daugava” aizsarga Arno Lejas dēls – Armands, kurš to profesionāli dara jau daudzus gadus, sākot jau no Sporta pils laikiem un turpinot "Arēnā Rīga".

Savu ieguldījumu vakara pozitīvajā noskaņojumā ienesa Sandra Glāzupa un Gunārs Jākobsons, klātesošos iepriecinot ar jau zināmām un jaunām melodijām. Muzikālās daļas noslēgumā mūsu vecmeistara – Elmāra Baura – rokās akordeons šķita kā hokeja nūja – mūsu 92 gadus vecais mohikānis to pārvaldīja perfekti. Jaukajā pasākumā, protams, neiztika bez pateicības vārdiem, un tie galvenokārt tika adresēti organizācijām un vadītājiem, bez kuriem šādi Ziemassvētki vienkārši nevarētu būt.
 Par atbalstu pateicamies:

A/S "Latvijas Dzelzceļš" – valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis;
 LHF – prezidents Kirovs Lipmans, 
A/S "Aldaris" – valdes priekšsēdētāja Inese Šure, izpilddirektors Tomass Panteli;
 A/S "Dzintars" – prezidents Iļja Gerčikovs un Vladimirs Trojanovskis;
 A/S "Grindeks" – valdes priekšsēdētājs Jānis Romanovskis;
 Izdevniecībai "Zvaigzne ABC";
Veikalam "Hokeja Pasaule" – Andrejs Silavnieks;
Volvo Sporta un atpūtas centra vadībai – Aivars Kārkliņš, Pauls Dzindulis, Ēriks Miļuns un visiem tiem, kuri piedalījās pasākuma organizēšanā.

Ar pateicību – organizatori:
 LHF Veterānu komiteja – Uldis Opits;
Veterānu atbalsta fonds "Vecmeistars" – Normunds Kupcis;
Sergeja Žoltoka fonda un visu Latvijas hokeja veterānu vārdā –
Sergeja Žoltoka fonda valdes priekšsēdētājs,
LHF izpilddirektors
Ēvalds Grabovskis.
Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Atpakaļ
Copyright 2010